© Gaziantep Futbol Kulübü

YENİ TRANSFERLERİMİZ BASINA TANITILDI04 Ağustos 2022 Perşembe

YENİ TRANSFERLERİMİZ BASINA TANITILDI

Gaziantep Futbol Kulübümüz, yaz transfer döneminde kadromuza katılan10 futbolcumuz için toplu imza töreni düzenlendi. Törene Kulüp Başkanımız Cevdet Akınal ile yöneticilerimiz Sezer Cihan, Mehmet Salih Öztürk, Mesut Akın, Mert Güllüoğlu, Serhat Tümer, Engin Ateşsönmez, Ayşen Ahi, Mehmet Göktaş ile Sportif Direktörümüz Adnan Erkan katıldı.


Tesislerimizde gerçekleştirilen toplu imza töreninde Joao Figueiredo, Ömürcan Artan, Arda Kızıldağ, Valmir Veliu, Lazar Markovic, Marko Jevtovic, Mustafa Eskihellaç, Abdulkadir Parmak, Matej Hanousek ve Erten Ersu kendilerini kırmızı-siyahlı takıma bağlayan sözleşmeye imza attı.


Törende konuşan Gaziantep Futbol Kulübü Başkanımız Cevdet Akınal, transferlerin herkese hayırlı olmasını dilerken, kurulan kadroya çok inandıklarını belirtti.


Transfer döneminin çok hassas olduğunu dile getiren Başkanımız Cevdet Akınal; "Gerçekten transfer yapmak çok zor. Anadolu kulübü olduğumuz için oyuncu gelmek istemiyor. Bazen çocuğunun okulunu bile hesaplıyor. Onun için elimizdeki imkanlarla en iyi transferleri yapmaya çalıştık. Emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.


Başkan Vekilimiz Sezer Cihan ise transfer çalışmasında yavaş yavaş sona yaklaştıklarını ifade etti.


Üç yıllık bir planlama dahilinde ilerlediklerini belirten Sezer Cihan, şunları söyledi:


"Genç futbolcularının yanında ülkesinin milli takımında oynamış tecrübeli oyuncularla kadroyu kurmaya çalıştık. İnşallah bu amaç doğrultusunda sürdürülebilir bir takım kuracağız. Hedefimiz öncelikle 8 ve üzerinde yer almak. Bunula birlikte futbolcuların kapasitesi arttırarak gelecek 3 yılın takımını kurmak istiyoruz. Her sene yüklü transfer ücretleriyle ödemek istemiyoruz. Bu takımdan inşallah gelecek adına ümitliyiz. İyi bir takım oluşturduğumuza inanıyorum. Transferleri ortak kararla aldık. Şuanda bir forvet, bir orta saha mevkiinde futbolcuyla görüşmemiz son aşamaya geldi. İnşallah o isimlerde kısa sürede netlik kazanacak ve aramıza katılacaklar" dedi.


Basın Fotoğrafları

Son Haberler